Dla dzieci i młodzieży

Klub prowadzi zajęcia dla dzieci od 3. roku życia. Najmłodsi uczestnicy mają do wyboru balet, dla dzieci powyżej 4. roku życia prowadzone są zajęcia zumba kids. Klub oferuje również fachowe wsparcie logopedy w postaci zajęć indywidualnych z dzieckiem.

Na dzieci i młodzież w wieku szkolnym czeka szereg zajęć ruchowych, manualnych oraz rozwijających myślenie ścisłe i nie tylko. W grupach dzieci mogą rozpocząć naukę baletu, tańca w kręgu, tańca ludowego, jak i street dance’u. Na zainteresowanych muzyką czekają lekcje gry na pianinie, keyboardzie i gitarze oraz lekcje śpiewu, indywidualne i w grupach.

Klub w programie zajęć ma także warsztaty robotyki, naukę języka migowego oraz lekcje języka angielskiego na wesoło. W ofercie znajdują się też zajęcia rekreacyjne dla młodych: tenis stołowy oraz bilard.

Dla rodzin

Do udziału w aktywnościach organizowanych w Klubie Tyniec serdecznie zapraszamy również rodziny, które mogą skorzystać z wielu elementów naszej oferty na preferencyjnych warunkach. Honorujemy Krakowską Kartę Rodzinną 3+ (KKR3+) oraz Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem (KKRN, Karta dla Rodziny “N”). Obie karty to systemy ulg, przywilejów i uprawnień dla ich posiadaczy, funkcjonujące tylko w gminie miejskiej Kraków.

Krakowska Karta Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem uprawnia rodziców, dzieci niepełnosprawne i ich pełnosprawne rodzeństwo m.in. do 50 proc. zniżki w miejskich instytucjach kultury. Kartę wydaje Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UMK, przy ul. Dekerta 24.

Krakowska Karta Rodzinna 3+ gwarantuje wiele ulg w instytucjach kultury, sklepach i punktach usługowych. Taką Kartę mogą otrzymać rodziny wielodzietne (posiadające co najmniej troje dzieci), zamieszkałe na terenie gminy Kraków, w których rodzice (rodzic) rozliczają podatek dochodowy od osób fizycznych w urzędzie skarbowym właściwym dla osoby zamieszkałej na terenie Krakowa. Kartę wydaje Krakowskie Centrum Świadczeń UMK, przy ul. Stachowicza 18.

Z myślą o dorosłych i seniorach

Klub Tyniec oferuje szereg propozycji spędzania wolnego czasu dla dorosłych i seniorów. Dostępne zajęcia ruchowe to aerobik, pilates, zumba oraz gimnastyka dla seniora. Można również spróbować gry na pianinie, keyboardzie i gitarze, wziąć udział w warsztatach artystycznych lub spotkać się przy stole bilardowym.

Przy Klubie działa również Grupa Folklorystyczna Seniorów, która spotyka się raz w miesiącu, ocalając od zapomnienia lokalne tradycje.

Seniorów zainteresowanych zajęciami zachęcamy do zaopatrzenia się w Kartę Seniora Centrum Kultury Podgórza. Umożliwia ona darmowy udział w zajęciach w ramach Klubu Seniora, a także bezpłatny lub rabatowy wstęp na wybrane wydarzenia oferowane przez CKP i jego filie. Karta obowiązuje przez dany rok kulturalny tj. od września do sierpnia kolejnego roku.

Podgórze w Kulturze

Zachęcamy również do zaopatrzenia się w kartę „Podgórze w Kulturze”! Obejmuje ona darmowy lub rabatowy wstęp na wybrane przez Centrum Kultury Podgórza wydarzenia, spektakle, koncerty i imprezy we wszystkich filiach. Karta jest przyznawana na dany rok kulturalny.
1 /

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.